Lalka Waldorfska- jak zamówić?

26 kwietnia 2016

Zabawa dla dziecka jest najważniejszą czynnością. To nie tylko świat zmysłów, wyobraźni, kreacji, ale też poznawania i edukacji. Najcudowniejszym przeżyciem dla dziecka jest nie tylko radosna zabawa z rodzicem, ale także tworzenie razem z nim różnego rodzaju zabawek, zwierzątek, prostych pojazdów, czy lalek. Możliwości jest dużo, ważne żeby to, co robi się z dzieckiem grało z jego i naszymi sercami. Takimi zabawkami naturalnymi, zrobionymi przez rodziców wyposażono przedszkola dla dzieci robotników z zakładów tytoniowych Waldorf-Astoria w 1919r. w Stuttgarcie.  Stąd pochodzi nazwa lalki szytej z naturalnych surowców i wypełnionej owczym runem.

Idea Lalki Waldorfskiej nie uległa zmianie, zmienił się tylko jej wygląd. Dzisiaj jest piękniejsza. Wciąż jest miękka, miła i ciepła w dotyku – do przytulania. Ma proporcjonalną ludzką i sympatyczną budowę. Wygląda jak mały człowiek, a patrzenie na nią wyzwala w człowieku pozytywne uczucia.

-na lalkę waldorfską trafiłam w czerwcu 2014r. byłą to miłość od pierwszego spojrzenia. Ponieważ, taką lalkę nie można wykonać bez znajomości techniki udałam się do Warszawy do Pani Agnieszki Nowak na kurs szycia lalek waldorfskich. Dzisiaj szyję te lalki i jest to moja nowa pasja. Wszystkie swoje lalki wykonuję niezwykle starannie, z wielką dbałością o każdy szczegół. Tkaniny na ubranka są również starannie dobrane i szyte. Szyjąc  taką lalkę jestem szczęśliwa, a ciekawość efektu finalnego tylko wzmacnia to uczucie. Jako, że przykładam dużą wagę do jakości, ubranka są szyte na podszewce, jak dla dorosłych. Podnosi to znacznie walory estetyczne całej lalki, co nie jest bez znaczenia na wrażenia i edukację dziecka, które taką lalką się bawi. Moje lalki kieruję do nabywcy w każdym wieku: dzieci, młodzieży i dorosłych. Lalką taką można się bawić jak również może ona stanowić element dekoracyjny mieszkania.

Składanie zamówienia

Przy składaniu zamówienia na lalkę proszę określić:

  • płeć lalki
  • wielkość
  • rodzaj włosów (naturalne, wełna)
  • typ osobowości oraz
  • dla kogo lalka jest przeznaczona (wiek).

Potwierdzam zamówienie i omawiam szczegóły na 1 miesiąc przed realizacją. Wykonaną lakę wystawiam na swojej stronie internetowej. Wpłatę za lalkę proszę dokonywać na moje konto do 7 dni. Lalkę wysyłam pocztą polską.

Każda z lalek jest jedyna i niepowtarzalna. Traktowane z szacunkiem mogą przetrwać wiele lat, a nawet cieszyć oczy następnych pokoleń dzieci.

Jak zamówić lalkę Waldorfską:

Składając zamówienia na maila lub telefonicznie.

Kontakt

Translate »